O nás

Ve Sportovních a rekreačních areálech Praha 3 (SARAP3) najdete Sportovní a rekreační areál PražačkaPark Rajská zahradaDětské dopravní hřiště Jilmová a Hostel Pražačka. SARAP3 Přináší na Prahu 3 zajímavé možnosti zábavy a sportovního vyžití a zároveň poskytuje klidné prostředí pro relaxaci či výuku a vedení vašich dětí. 

 

"Mám velkou radost, že Praha 3 dlouhodobě podporuje rozvoj Sportovního a rekreačního areálu na Pražačce, ale i modernizaci dětského dopravního hřiště a údržbu krásného parku Rajská zahrada v samotném centru Žižkova. Dětské dopravní hřiště u Židovských pecí je otevřeno pro všechny rodiče s dětmi, kteří chtějí své děti vést odmala k bezpečnému pohybu v ulicích města. 

Jiří Ptáček


„Naším dlouhodobým cílem je zvyšování rozsahu a kvality služeb pro naše návštěvníky. V minulém roce jsme zrekonstruovali venkovní koupaliště, pro letošní sezónu připravujeme rozšíření odpočinkových ploch a rádi bychom propojili koupaliště se sousedním grill parkem. Máme radost, že jsou sportovní a rekreační areály stále více oblíbené a těšíme se na vaši návštěvu."

Ing. Václav Bartásek, ředitel SARAP3


Informace o rozpočtu na rok 2024 a o střednědobém výhledu rozpočtu na období 2025 až 2029 jsou zveřejněny na webu zřizovatele :

Rozpočet příspěvkových organizací | Praha 3

Střednědobý výhled rozpočtu příspěvkových organizací | Praha 3