O nás

Ve Sportovních a rekreačních areálech Praha 3 (SARAP3) najdete Sportovní a rekreační areál PražačkaPark Rajská zahrada, Stadion ViktoriaTeenage park HabrováDětské dopravní hřiště Jilmová a Hostel Pražačka. SARAP3 Přináší na Prahu 3 zajímavé možnosti zábavy a sportovního vyžití a zároveň poskytuje klidné prostředí pro relaxaci či výuku a vedení vašich dětí. 

 

"Mám velkou radost, že Praha 3 dlouhodobě podporuje rozvoj Sportovního a rekreačního areálu na Pražačce, ale i modernizaci dětského dopravního hřiště a údržbu krásného parku Rajská zahrada v samotném centru Žižkova. Dětské dopravní hřiště u Židovských pecí je otevřeno pro všechny rodiče s dětmi, kteří chtějí své děti vést odmala k bezpečnému pohybu v ulicích města. Naši pozornost věnujeme také mladým lidem, kteří mají možnost navštěvovat teenagerský park."

Jiří Ptáček, starosta Prahy 3


"Pro rok 2018 chystáme několik sportovních akcí pro rodiny s dětmi a další možnosti zábavy. Očekávanou událostí roku je rekonstrukce venkovního koupaliště, protože chceme hlavně obyvatelům Prahy 3 přinášet kvalitnější nabídku služeb. Máme radost, že jsou sportovní a rekreační areály stále více oblíbené a těšíme se na vaši návštěvu,"

Ing. Václav Bartásek, ředitel SARAP3


Návrh rozpočtu na rok 2019 a střednědobý výhled rozpočtu na období 2020 - 2023